CSEB0550H-100M
Productnummer DigiKey
4044-CSEB0550H-100MTR-ND - Tape & Reel (TR)
4044-CSEB0550H-100MCT-ND - Cut Tape (CT)
4044-CSEB0550H-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CSEB0550H-100M
Beschrijving
FIXED IND 10UH 5.6A 43.5 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 5.6 A 43,5mOhm max. 2-SMD
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CSEB0550H-100M Modellen
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
43,5mOhm max.
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Gegoten
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
2-SMD
Inductantie
Apparaatpakket leverancier
0550
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,219" L x 0,211" B (5,55mm x 5,35mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,201" (5,10mm)
Stroom - verzadiging
6A