CSHB0421R-150M
Productnummer DigiKey
4044-CSHB0421R-150MTR-ND - Tape & Reel (TR)
4044-CSHB0421R-150MCT-ND - Cut Tape (CT)
4044-CSHB0421R-150MDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CSHB0421R-150M
Beschrijving
FIXED IND 15UH 2.2A 255 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
15 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 2.2 A 255mOhm max. 2-SMD
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CSHB0421R-150M Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
2,2A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
255mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Gegoten
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
2-SMD
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,173" L x 0,165" B (4,40mm x 4,20mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,083" (2,10mm)