VSAB0630-4R7M
Productnummer DigiKey
4044-VSAB0630-4R7MTR-ND - Tape & Reel (TR)
4044-VSAB0630-4R7MCT-ND - Cut Tape (CT)
4044-VSAB0630-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VSAB0630-4R7M
Beschrijving
FIXED IND 4.7UH 6.8A 33 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4.7 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 6.8 A 33mOhm max. 2-SMD Gegoten smoorspoelen, stroominductors van automobielkwaliteit
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
VSAB0630-4R7M Modellen
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
33mOhm max.
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Gegoten
Functies
Gegoten smoorspoelen, stroominductors van automobielkwaliteit
Materiaal - kern
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
2-SMD
Tolerantie
±20%
Apparaatpakket leverancier
0630
Nominale stroom (A)
Grootte / afmetingen
0,274" L x 0,260" B (6,95mm x 6,60mm)
Stroom - verzadiging
6A
Hoogte - geplaatst (max.)
0,110" (2,80mm)