VSAB0630-4R7M | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | VSAB0630-4R7M |
Beschrijving | FIXED IND 4.7UH 6.8A 33 MOHM SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 12 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 4.7 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 6.8 A 33mOhm max. 2-SMD Gegoten smoorspoelen, stroominductors van automobielkwaliteit |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | VSAB0630-4R7M Modellen |
Categorie | Afscherming Afgeschermd |
Fabr. | DC-weerstand (DCR) 33mOhm max. |
Serie | Klasse AEC-Q200 |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 155°C |
Status onderdeel Actief | Frequentie inductie - test 100 kHz |
Type Gegoten | Functies Gegoten smoorspoelen, stroominductors van automobielkwaliteit |
Materiaal - kern | Type montage Opbouwmontage |
Inductantie | Verpakking / doos 2-SMD |
Tolerantie ±20% | Apparaatpakket leverancier 0630 |
Nominale stroom (A) | Grootte / afmetingen 0,274" L x 0,260" B (6,95mm x 6,60mm) |
Stroom - verzadiging 6A | Hoogte - geplaatst (max.) 0,110" (2,80mm) |