VSAB1365-100M
Productnummer DigiKey
4044-VSAB1365-100MTR-ND - Tape & Reel (TR)
4044-VSAB1365-100MCT-ND - Cut Tape (CT)
4044-VSAB1365-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VSAB1365-100M
Beschrijving
FIXED IND 10UH 11A 17.8 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 11 A 17,8mOhm max. 2-SMD
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
VSAB1365-100M Modellen
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
17,8mOhm max.
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Gegoten
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
2-SMD
Inductantie
Apparaatpakket leverancier
1365
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,530" L x 0,496" B (13,45mm x 12,60mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,248" (6,30mm)
Stroom - verzadiging
9A