VSAB1365-1R0M
Productnummer DigiKey
4044-VSAB1365-1R0MTR-ND - Tape & Reel (TR)
4044-VSAB1365-1R0MCT-ND - Cut Tape (CT)
4044-VSAB1365-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VSAB1365-1R0M
Beschrijving
FIXED IND 1UH 29A 2.3 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
1 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 29 A 2,3mOhm max. 2-SMD Gegoten smoorspoelen, stroominductors van automobielkwaliteit
EDA/CAD-modellen
VSAB1365-1R0M Modellen
DC-weerstand (DCR)
2,3mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Gegoten
Functies
Gegoten smoorspoelen, stroominductors van automobielkwaliteit
Tolerantie
±20%
Apparaatpakket leverancier
1365
Nominale stroom (A)
Grootte / afmetingen
0,530" L x 0,496" B (13,45mm x 12,60mm)
Stroom - verzadiging
24A
Hoogte - geplaatst (max.)
0,248" (6,30mm)