VSAB1365-4R7M
Productnummer DigiKey
4044-VSAB1365-4R7MTR-ND - Tape & Reel (TR)
4044-VSAB1365-4R7MCT-ND - Cut Tape (CT)
4044-VSAB1365-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VSAB1365-4R7M
Beschrijving
FIXED IND 4.7UH 15A 8.6 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
4.7 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 15 A 8,6mOhm max. 2-SMD
EDA/CAD-modellen
VSAB1365-4R7M Modellen
DC-weerstand (DCR)
8,6mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Inductantie
Apparaatpakket leverancier
1365
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,530" L x 0,496" B (13,45mm x 12,60mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,248" (6,30mm)
Stroom - verzadiging
13,5A