VSAB1770-100M
Productnummer DigiKey
4044-VSAB1770-100MTR-ND - Tape & Reel (TR)
4044-VSAB1770-100MCT-ND - Cut Tape (CT)
4044-VSAB1770-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VSAB1770-100M
Beschrijving
FIXED IND 10UH 14A 11 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
10 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 14 A 11mOhm max. 2-SMD
EDA/CAD-modellen
VSAB1770-100M Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
14,5A
DC-weerstand (DCR)
11mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,691" L x 0,667" B (17,55mm x 16,95mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,283" (7,20mm)