VSEB0530H-2R2MC
Productnummer DigiKey
4044-VSEB0530H-2R2MCTR-ND - Tape & Reel (TR)
4044-VSEB0530H-2R2MCCT-ND - Cut Tape (CT)
4044-VSEB0530H-2R2MCDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VSEB0530H-2R2MC
Beschrijving
FIXED IND 2.2UH 10A 13 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 10 A max, 13mOhm max. 2-SMD Gegoten smoorspoelen, stroominductors van automobielkwaliteit
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
VSEB0530H-2R2MC Modellen
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
max, 13mOhm max.
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 170°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Gegoten
Functies
Gegoten smoorspoelen, stroominductors van automobielkwaliteit
Materiaal - kern
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
2-SMD
Tolerantie
±20%
Apparaatpakket leverancier
0530
Nominale stroom (A)
Grootte / afmetingen
0,217" L x 0,211" B (5,55mm x 5,35mm)
Stroom - verzadiging
8,3A
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)