VSEB0630H-1R2MC | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | VSEB0630H-1R2MC |
Beschrijving | FIXED IND 1.2UH 16.5A 6.8 MOHM |
Standaard levertijd fabrikant | 12 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 1.2 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 16.5 A 6,8mOhm max. 2-SMD Gegoten smoorspoelen, stroominductors van automobielkwaliteit |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | VSEB0630H-1R2MC Modellen |
Categorie | Afscherming Afgeschermd |
Fabr. | DC-weerstand (DCR) 6,8mOhm max. |
Serie | Klasse AEC-Q200 |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 170°C |
Status onderdeel Actief | Frequentie inductie - test 100 kHz |
Type Gegoten | Functies Gegoten smoorspoelen, stroominductors van automobielkwaliteit |
Materiaal - kern | Type montage Opbouwmontage |
Inductantie | Verpakking / doos 2-SMD |
Tolerantie ±20% | Apparaatpakket leverancier 0630 |
Nominale stroom (A) | Grootte / afmetingen 0,262" L x 0,254" B (6,65mm x 6,45mm) |
Stroom - verzadiging 16,6A | Hoogte - geplaatst (max.) 0,118" (3,00mm) |