ST905A13-TO-01
Productnummer DigiKey
4870-ST905A13-TO-01-ND
Fabrikant
Coherent
Productnummer fabrikant
ST905A13-TO-01
Beschrijving
905 NM NS PULSED MULTI-JUNCTION
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Laserdioden 905nm 95W 13V 40A TO-56-3 metalen blik met lens bovenaan
Categorie
Spanning - ingang
13V
Fabrikant
Coherent
Nominale stroom (A)
40A
Verpakking
Tray
Vermogen (watt)
95W