ACDBMT1100-HF
Productnummer DigiKey
641-1610-2-ND - Tape & Reel (TR)
641-1610-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1610-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACDBMT1100-HF
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123H
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 1A Opbouwmontage SOD-123H
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ACDBMT1100-HF Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
500 µA @ 100 V
Fabr.
Capaciteit bij Vr, F
120pF @ 4V, 1MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Soort
Automotive
Status onderdeel
Actief
Kwalificatie
AEC-Q101
Technologie
Type montage
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Verpakking / doos
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
1A
Apparaatpakket leverancier
SOD-123H
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
850 mV @ 1 A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 150°C
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)