ACDBQC70-HF
Productnummer DigiKey
641-ACDBQC70-HFTR-ND - Tape & Reel (TR)
641-ACDBQC70-HFCT-ND - Cut Tape (CT)
641-ACDBQC70-HFDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACDBQC70-HF
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 70V 70MA 0402C
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 70 V 70mA Opbouwmontage 0402C/SOD-923F
Categorie
Inverse hersteltijd (trr)
5 ns
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 nA @ 50 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Capaciteit bij Vr, F
2pF @ 1V, 1MHz
Status onderdeel
Actief
Soort
Automotive
Technologie
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
70 V
Type montage
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
70mA
Verpakking / doos
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1 V @ 15 mA
Apparaatpakket leverancier
0402C/SOD-923F
Snelheid
Klein signaal =<200mA (Io), elke snelheid
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-65°C ~ 125°C