ATV02W400B-HF
Productnummer DigiKey
641-1666-2-ND - Tape & Reel (TR)
641-1666-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1666-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATV02W400B-HF
Beschrijving
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SOD123F
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
64,5V Klem 3,1A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SOD-123F
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ATV02W400B-HF Modellen
Categorie
Vermogen - piek puls
200W
Fabr.
Vermogenslijnbescherming
Nee
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Status onderdeel
Actief
Soort
Automotive
Type
Zener
Kwalificatie
AEC-Q101
Bidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
40V
Verpakking / doos
SOD-123F
Spanning - doorslag (min.)
44,4V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
64,5V
Basisproductnummer
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
3,1A