ATV06B360JB-HF
Productnummer DigiKey
641-1575-2-ND - Tape & Reel (TR)
641-1575-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1575-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATV06B360JB-HF
Beschrijving
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AA
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
58,1V Klem 10,33A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AA (SMB)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ATV06B360JB-HF Modellen
Categorie
Vermogen - piek puls
600W
Fabr.
Vermogenslijnbescherming
Nee
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Status onderdeel
Actief
Soort
Automotive
Type
Zener
Kwalificatie
AEC-Q101
Bidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
36V
Verpakking / doos
DO-214AA, SMB
Spanning - doorslag (min.)
40V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
58,1V
Basisproductnummer
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
10,33A