CDBHD1100L-HF
Productnummer DigiKey
641-CDBHD1100L-HF-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CDBHD1100L-HF
Beschrijving
BRIDGE RECT 1PHASE 100V 1A MBS
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Bruggelijkrichter Enkele fase Standard 100 V Opbouwmontage MBS
Categorie
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
1 A
Fabrikant
Comchip Technology
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
750 mV @ 1 A
Verpakking
Box
Stroom - sper lekkage bij Vr
50 µA @ 100 V
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Type diode
Enkele fase
Type montage
Opbouwmontage
Technologie
Standard
Verpakking / doos
TO-269AA, 4-BESOP
Spanning - piek sper (max.)
100 V