CDBHM2100L-HF
Productnummer DigiKey
641-1432-2-ND - Tape & Reel (TR)
641-1432-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1432-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CDBHM2100L-HF
Beschrijving
BRIDGE RECT 1PHASE 100V 2A MBS-2
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Bruggelijkrichter Enkele fase Schottky 100 V Opbouwmontage MBS-2
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
850 mV @ 2 A
Fabrikant
Comchip Technology
Stroom - sper lekkage bij Vr
1 mA @ 100 V
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C (TJ)
Type montage
Opbouwmontage
Type diode
Enkele fase
Verpakking / doos
TO-269AA, 4-BESOP
Technologie
Schottky
Apparaatpakket leverancier
MBS-2
Spanning - piek sper (max.)
100 V
Basisproductnummer
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
2 A