CPDQC3V3AU-HF
Productnummer DigiKey
641-2043-2-ND - Tape & Reel (TR)
641-2043-1-ND - Cut Tape (CT)
641-2043-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPDQC3V3AU-HF
Beschrijving
TVS DIODE 3.3VWM 14VC 0402C
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
14V Klem 4A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage 0402C/SOD-923F
Categorie
Vermogen - piek puls
56W
Capaciteit bij frequentie
0,4pF @ 1MHz
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C (TJ)
Spanning - sper doorslag (typ.)
3,3V (max.)
Verpakking / doos
0402 (1006 metrisch)
Spanning - doorslag (min.)
4,2V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
14V
Basisproductnummer
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
4A (8/20µs)