CZRF52C5V1
Productnummer DigiKey
641-1061-2-ND - Tape & Reel (TR)
641-1061-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1061-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CZRF52C5V1
Beschrijving
DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD323F
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 5.1 V 200 mW ±5% Opbouwmontage 1005/SOD-323F
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CZRF52C5V1 Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 nA @ 800 mV
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - zener (Nom) (Vz)
Verpakking / doos
Tolerantie
±5%
Apparaatpakket leverancier
1005/SOD-323F
Vermogen - max.
200 mW
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
60 Ohms