TV02W280-HF
Productnummer DigiKey
TV02W280-HF-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TV02W280-HF
Beschrijving
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SOD123
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
45,4V Klem 4,41A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SOD-123
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TV02W280-HF Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
4,41A
Fabr.
Vermogen - piek puls
200W
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Vermogenslijnbescherming
Nee
Status onderdeel
Actief
Toepassingen
General Purpose
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Unidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
28V
Verpakking / doos
SOD-123
Spanning - doorslag (min.)
31,1V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
45,4V