TV04A220JB-G
Productnummer DigiKey
641-1239-2-ND - Tape & Reel (TR)
641-1239-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1239-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TV04A220JB-G
Beschrijving
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AC
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
35,5V Klem 11,27A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AC (SMA)
EDA/CAD-modellen
TV04A220JB-G Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
11,27A
Fabr.
Vermogen - piek puls
400W
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Zener
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Bidirectionele kanalen
Spanning - sper doorslag (typ.)
22V
Verpakking / doos
DO-214AC, SMA
Spanning - doorslag (min.)
24,4V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
35,5V