TV06B260JB-G
Productnummer DigiKey
641-1251-2-ND - Tape & Reel (TR)
641-1251-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1251-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TV06B260JB-G
Beschrijving
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AA
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
42,1V Klem 14,25A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AA (SMB)
EDA/CAD-modellen
TV06B260JB-G Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
14,25A
Fabr.
Vermogen - piek puls
600W
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Opbouwmontage
Bidirectionele kanalen
1
Verpakking / doos
DO-214AA, SMB
Spanning - sper doorslag (typ.)
26V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
28,9V
Basisproductnummer
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
42,1V