TV15C240J-HF is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Littelfuse Inc.
Op voorraad: 4.808
Gegevensblad
Similar
Littelfuse Inc.
Op voorraad: 1.773
Gegevensblad
Op voorraad: 481
Bourns Inc.
Op voorraad: 593
Bourns Inc.
38,9V Klem 38,56A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AB (SMC)
TV15C240J-HF
Productnummer DigiKey
TV15C240J-HF-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TV15C240J-HF
Beschrijving
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
TV15C240J-HF Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
38,56A
Fabr.
Vermogen - piek puls
1500W (1,5kW)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Vermogenslijnbescherming
Nee
Status onderdeel
Actief
Toepassingen
General Purpose
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Unidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
24V
Verpakking / doos
DO-214AB, SMC
Spanning - doorslag (min.)
26,7V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
38,9V