DTB-15MP-KIT
DTB-15MP-KIT
DTB-15MP-KIT
Productnummer DigiKey
4771-DTB-15MP-KIT-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DTB-15MP-KIT
Beschrijving
CONN D-SUB PLUG 15POS TERM BLK
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
15 positie D-Sub Stekker, pennen mannetje Connector
Categorie
Aansluiting
Klemmenblok
Fabr.
Primair materiaal
Plastic
Verpakking
Retailverpakking
Materiaal omhulsel, afwerking
Plastic
Status onderdeel
Actief
Afwerking contact
Goud
Stijl connector
Dikte afwerking contact
Flash
Type aansluiting
Stekker, pennen mannetje
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Aantal posities
Nominale stroom (A)
1A
Aantal rijen
2
Functies
Set
Type montage
Nominale spanning
220V
Grootte omhulsel, indeling connector
2 (DA, A)
Kleur
Zilver
Type contact
Signaal
Draaddikte
20-26AWG
Flenskenmerk
Behuizing/omhulsel (zonder schroefdraad)
Bedrijfstemperatuur
-45°C ~ 85°C