M200F-040.0M
Productnummer DigiKey
CW890TR-ND - Tape & Reel (TR)
CW890CT-ND - Cut Tape (CT)
CW890DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
M200F-040.0M
Beschrijving
XTAL OSC TCXO 40.0000MHZ LVCMOS
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
40 MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3,3V 8-SMD, zonder kabel
Categorie
Spanning - voeding
3,3V
Fabr.
Frequentiestabiliteit
±200 ppb
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding (max.)
3,3mA
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Basis resonator
Verpakking / doos
8-SMD, zonder kabel
Type
Grootte / afmetingen
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frequentie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,083" (2,10mm)