GNR25DCZH
Productnummer DigiKey
966-GNR25DCZH-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GNR25DCZH
Beschrijving
SSR RELAY 3PST-NO 25A 24-660V
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
GNR25DCZH Modellen
Categorie
Spanning - ingang
4 ~ 32 VDC
Fabr.
Spanning - belasting
24 V ~ 660 V
Serie
Stroombelasting
25 A
Verpakking
Box
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 80°C