403C35E12M00000
Productnummer DigiKey
110-403C35E12M00000TR-ND - Tape & Reel (TR)
110-403C35E12M00000CT-ND - Cut Tape (CT)
110-403C35E12M00000DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
403C35E12M00000
Beschrijving
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
12 MHz ±30ppm Kristallen 20pF 150 Ohms 4-SMD, zonder kabel
Categorie
Belastingscapaciteit
20pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
150 Ohms
Serie
Bedrijfsmodus
Grondmodus
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
MHz-kristal
Verpakking / doos
Frequentie
12 MHz
Apparaatpakket leverancier
4-SMD (3,2x2,5)
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frequentietolerantie
±30ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,030" (0,75mm)