405I35D12M00000 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
CTS-Frequency Controls
Op voorraad: 164.308
TXC CORPORATION
12 MHz ±30ppm Kristallen 18pF 60 Ohms 4-SMD, zonder kabel
405I35D12M00000
Productnummer DigiKey
110-405I35D12M00000TR-ND - Tape & Reel (TR)
110-405I35D12M00000CT-ND - Cut Tape (CT)
110-405I35D12M00000DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
405I35D12M00000
Beschrijving
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
405I35D12M00000 Modellen
Categorie
Belastingscapaciteit
18pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
60 Ohms
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Frequentie
12 MHz
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Grootte / afmetingen
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frequentietolerantie
±30ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,033" (0,85mm)