445I23D27M00000
Productnummer DigiKey
110-445I23D27M00000TR-ND - Tape & Reel (TR)
110-445I23D27M00000CT-ND - Cut Tape (CT)
110-445I23D27M00000DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
445I23D27M00000
Beschrijving
CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
27 MHz ±20ppm Kristallen 18pF 40 Ohms 2-SMD, zonder kabel
Categorie
Belastingscapaciteit
18pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
40 Ohms
Serie
Bedrijfsmodus
Grondmodus
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
MHz-kristal
Verpakking / doos
Frequentie
27 MHz
Apparaatpakket leverancier
2-SMD (5x3.2)
Frequentiestabiliteit
±30ppm
Grootte / afmetingen
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frequentietolerantie
±20ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,053" (1,35mm)