CB3LV-3C-10M000000
Productnummer DigiKey
110-CB3LV-3C-10M000000TR-ND - Tape & Reel (TR)
110-CB3LV-3C-10M000000CT-ND - Cut Tape (CT)
110-CB3LV-3C-10M000000DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CB3LV-3C-10M000000
Beschrijving
XTAL OSC XO 10.0000MHZ HCMOS TTL
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 MHz XO (standaard) HCMOS, TTL Oscillator 3,3V Inschakelen/uitschakelen 4-SMD, zonder kabel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CB3LV-3C-10M000000 Modellen
Categorie
Spanning - voeding
3,3V
Fabr.
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding (max.)
12mA
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Basis resonator
Verpakking / doos
4-SMD, zonder kabel
Type
Grootte / afmetingen
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frequentie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,071" (1,80mm)