DM1200UB-10V
Productnummer DigiKey
2186-DM1200UB-10V-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DM1200UB-10V
Beschrijving
CURRENT SEN FLUX GATE/CL 1200A
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomsensors 1200A 1 kanalen Fluxgate, gesloten lus Bidirectioneel Module, enkelvoudige doorvoer
Categorie
Frequentie
DC ~ 300kHz
Fabr.
Lineariteit
±0,0015%
Serie
Spanning - voeding
±14,25V ~ 15,75V
Verpakking
Bulk
Antwoordtijd
1µs
Status onderdeel
Actief
Stroom - voeding (max.)
141mA
Voor meten
AC/DC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C