DS200UB-10V
Productnummer DigiKey
2186-DS200UB-10V-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DS200UB-10V
Beschrijving
CURRENT SENSOR FLUX GATE/CL 200A
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomsensors 200A 1 kanalen Fluxgate, gesloten lus Bidirectioneel Module, enkelvoudige doorvoer
Categorie
Frequentie
DC ~ 500kHz
Fabr.
Lineariteit
±0,005%
Serie
Spanning - voeding
±14,25V ~ 15,75V
Verpakking
Bulk
Antwoordtijd
1µs
Status onderdeel
Actief
Stroom - voeding (max.)
104mA
Voor meten
AC/DC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C