AMA40DR5-120033Y
Productnummer DigiKey
2721-AMA40DR5-120033Y-ND
Fabrikant
aimtec
Productnummer fabrikant
AMA40DR5-120033Y
Beschrijving
90~264VAC 12VAC 3.34A 40W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
12V 40 W AC/DC Extern Bureaublad Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
40 W
Fabrikant
aimtec
Geen stroomverbruik
100mW
Serie
Polarisatie
Positief midden
Verpakking
Case
Toepassingen
ITE (commercieel)
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
87%
Gebruikte regio
Internationaal
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Vorm
Bureaublad
Uitgangsconnector
2,5mm bi.dia. x 5,5mm bu.dia. x 9,5mm vrouwelijk
Type ingang
Snoer (apart verkocht)
Grootte / afmetingen
4,37" L x 2,05" B x 1,26" H (111,0mm x 52,0mm x 32,0mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE, cULus, FCC, UKCA
Spanning - uitgang
12V
Standaard nummer
Stroom - uitgang (max.)
3,34A