AMA5UR4-120050Y
Productnummer DigiKey
5245-AMA5UR4-120050Y-ND
Fabrikant
aimtec
Productnummer fabrikant
AMA5UR4-120050Y
Beschrijving
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
12V 6 W AC/DC Extern Wandmontage (Klasse II) Adapter Vast blad Ingang
Categorie
Polarisatie
Positief midden
Fabrikant
aimtec
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Efficiëntie
Niveau VI
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Status onderdeel
Actief
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,1mm BID x 5,5mm BUD x 9,5mm
Gebruikte regio
Noord-Amerika
Snoerlengte
60,2" (1,50m)
Vorm
Wandmontage (Klasse II)
Ingangsconnector
NEMA 1-15P
Type ingang
Vast blad
Grootte / afmetingen
2,52" L x 1,03" B x 2,40" H (64,0mm x 26,2mm x 61,0mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE
Spanning - uitgang
12V
Standaard nummer
Stroom - uitgang (max.)
500mA
Gewicht
0,088 lb (40,00 g)
Vermogen (watt)
6 W
Basisproductnummer
Geen stroomverbruik
100mW (max.)