AMEDP240-24SNZ
Productnummer DigiKey
5245-AMEDP240-24SNZ-ND
Fabrikant
aimtec
Productnummer fabrikant
AMEDP240-24SNZ
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC of DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 10A
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
10A
Fabrikant
aimtec
Vermogen (watt)
240W
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Verpakking
Bulk
Toepassingen
Industrieel, ITE (Commercieel), Laboratorium
Status onderdeel
Verouderd
Efficiëntie
94%
Type ingang
AC of DC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C (met reductie)
Aantal uitgangen
1
Functies
Regelbare uitgang, PFC, universele ingang
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
4,33" L x 2,16" B x 4,88" H (110,0mm x 54,9mm x 124,0mm)
DC-spanning - ingang (min)
120V
Goedkeuringsinstantie
CE, UKCA
DC-spanning - ingang (max)
370V
Standaard nummer
61010-1; 62368-1; UL 508
Spanning - uitgang 1
24V