SPD74R-103M
Productnummer DigiKey
DN7606TR-ND - Tape & Reel (TR)
DN7606CT-ND - Cut Tape (CT)
DN7606DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SPD74R-103M
Beschrijving
FIXED IND 10UH 3.2A 49 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 3.2 A 49mOhm max. Niet-standaard
EDA/CAD-modellen
SPD74R-103M Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
3,2A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
49mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Trommelkern, draadgewonden
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
Niet-standaard
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,287" B (7,30mm x 7,30mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,185" (4,70mm)