SPD74R-103M | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | SPD74R-103M |
Beschrijving | FIXED IND 10UH 3.2A 49 MOHM SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 17 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 10 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 3.2 A 49mOhm max. Niet-standaard |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | SPD74R-103M Modellen |
Categorie | Stroom - verzadiging 3,2A |
Fabr. | Afscherming Afgeschermd |
Serie | DC-weerstand (DCR) 49mOhm max. |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Status onderdeel Actief | Frequentie inductie - test 100 kHz |
Type Trommelkern, draadgewonden | Type montage Opbouwmontage |
Materiaal - kern | Verpakking / doos Niet-standaard |
Inductantie | Grootte / afmetingen 0,287" L x 0,287" B (7,30mm x 7,30mm) |
Tolerantie ±20% | Hoogte - geplaatst (max.) 0,185" (4,70mm) |