MUN12AD03-SEC
Productnummer DigiKey
2037-MUN12AD03-SECTR-ND - Tape & Reel (TR)
2037-MUN12AD03-SECCT-ND - Cut Tape (CT)
2037-MUN12AD03-SECDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MUN12AD03-SEC
Beschrijving
DC DC CONVERTER 0.8-5.5V
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 0,8 ~ 5,5V 3A 4,5V - 17V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MUN12AD03-SEC Modellen
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Fabr.
Functies
Regelbare uitgang, aan/uit op afstand
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
91%
Type
Niet-geïsoleerde PoL-module
Type montage
Opbouwmontage
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
8-LDFN blootliggende pad module
Spanning - ingang (min.)
4,5V
Grootte / afmetingen
0,12" L x 0,11" B x 0,05" H (3,0mm x 2,8mm x 1,3mm)
Spanning - ingang (max.)
17V
Apparaatpakket leverancier
8-DFN (3x2,8)
Spanning - uitgang 1
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief hoog
Stroom - uitgang (max.)
3A