MUN12AD03-SECM
Productnummer DigiKey
2037-MUN12AD03-SECMTR-ND - Tape & Reel (TR)
2037-MUN12AD03-SECMCT-ND - Cut Tape (CT)
2037-MUN12AD03-SECMDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MUN12AD03-SECM
Beschrijving
POL 3A 12VIN DC-DC CONVERTER
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 0,8 ~ 5,5V 3A 4,5V - 17V Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
17 W
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Functies
Regelbare uitgang, aan/uit op afstand
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Type
Niet-geïsoleerde PoL-module
Efficiëntie
92%
Aantal uitgangen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (min.)
4,5V
Verpakking / doos
9-PowerLDFN-module
Spanning - ingang (max.)
17V
Grootte / afmetingen
0,12" L x 0,11" B x 0,06" H (3,0mm x 2,8mm x 1,5mm)
Spanning - uitgang 1
Apparaatpakket leverancier
9-DFN (3x2,8)
Stroom - uitgang (max.)
3A