B40SR12424AC
Productnummer DigiKey
941-1800-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
B40SR12424AC
Beschrijving
DC/DC CONVERTER 12.4V 298W
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld DC/DC-omzetters 1 OUitgang 12,4V 24A 60V Ingang
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
24A
Vermogen (watt)
298W
Serie
Spanning - isolatie
2.25 kV
Verpakking
Zak
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
88,8%
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 75°C
Spanning - ingang (min.)
18V
Spanning - ingang (max.)
60V
Grootte / afmetingen
7,48" L x 2,99" B x 1,73" H (190,0mm x 75,9mm x 43,9mm)
Goedkeuringsinstantie
CE
Spanning - uitgang 1
12,4V