B62SR13722CC
Productnummer DigiKey
941-1812-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
B62SR13722CC
Beschrijving
DC/DC CONVERTER 13.7V 300W
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld DC/DC-omzetters 1 OUitgang 13,7V 22A 106V Ingang
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
22A
Vermogen (watt)
300W
Serie
Spanning - isolatie
2.25 kV
Efficiëntie
90%
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 75°C
Spanning - ingang (min.)
18V
Spanning - ingang (max.)
106V
Grootte / afmetingen
7,48" L x 2,99" B x 1,73" H (190,0mm x 75,9mm x 43,9mm)
Spanning - uitgang 1
13,7V