DRC-12V015W1RZ
Productnummer DigiKey
1145-DRC-12V015W1RZ-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRC-12V015W1RZ
Beschrijving
DINRAIL PS 12V/1.25A, OVC III
Standaard levertijd fabrikant
32 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC of DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 12V 1,25A
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
1,25A
Fabrikant
Delta Electronics
Vermogen (watt)
14W
Serie
Spanning - isolatie
4 kV
Verpakking
Bulk
Toepassingen
Huishoudelijke apparaten, ITE (commercieel), laboratorium
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
86,5%
Type ingang
AC of DC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C
Aantal uitgangen
1
Functies
Regelbare uitgang, IP20, universele ingang
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
2,17" L x 0,70" B x 3,45" H (55,1mm x 17,8mm x 87,6mm)
DC-spanning - ingang (min)
120V
Goedkeuringsinstantie
CB, CCC, CE, cURus, EAC, KC, TUV, UKCA
DC-spanning - ingang (max)
375V
Standaard nummer
60335-1; 61010-1; 62368-1
Spanning - uitgang 1
12V