DRC-12V100W1RZ
Productnummer DigiKey
1145-DRC-12V100W1RZ-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRC-12V100W1RZ
Beschrijving
DIN-RAIL PS 12V/7.1A, OVC III
Standaard levertijd fabrikant
32 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 12V 7,1A
Categorie
Vermogen (watt)
85W
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Toepassingen
Huishoudelijke apparaten, ITE (commercieel), laboratorium
Verpakking
Box
Efficiëntie
89,5%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 70°C (met reductie)
Functies
Regelbare uitgang, universele ingang
Grootte / afmetingen
2,17" L x 2,76" B x 3,44" H (55,1mm x 70,1mm x 87,4mm)
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, cURus, EAC, KC, TUV, UKCA
Spanning - uitgang 1
12V
Standaard nummer
60335-1; 61010-1; 62368-1
Stroom - uitgang (max.)
7,1A