DRC-12V30W1AZ
Productnummer DigiKey
1145-1040-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRC-12V30W1AZ
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 30W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 12V 2,1A
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DRC-12V30W1AZ Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
30W
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
87%
Status onderdeel
Laatste keer gekocht
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 71°C (met reductie)
Type ingang
AC
Functies
Regelbare uitgang, IP20, universele ingang
Grootte / afmetingen
3,58" L x 2,09" B x 2,19" H (91,0mm x 53,0mm x 55,6mm)
AC-spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, cULus, cURus, TÜV
Spanning - uitgang 1
12V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
2,1A