DRC-24V100W1AZ is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Delta Electronics
Op voorraad: 203
Gegevensblad
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 3,8A
Delta Electronics DIN Rail Power Supplies  | Digi-Key Daily
DRC-24V100W1AZ
Productnummer DigiKey
1145-1041-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRC-24V100W1AZ
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DRC-24V100W1AZ Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
100W
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
80%
Status onderdeel
Laatste keer gekocht
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 71°C (met reductie)
Functies
Regelbare uitgang, IP20, universele ingang
Grootte / afmetingen
3,58" L x 3,54" B x 2,19" H (91,0mm x 89,9mm x 55,6mm)
AC-spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, cULus, cURus, TÜV
Spanning - uitgang 1
24V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
3,8A