DRC-24V30W1AZ is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Delta Electronics
Op voorraad: 0
Gegevensblad
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 1,25A
Delta Electronics DIN Rail Power Supplies  | Digi-Key Daily
DRC-24V30W1AZ
Productnummer DigiKey
1145-1102-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRC-24V30W1AZ
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 30W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DRC-24V30W1AZ Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
30W
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
87%
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 71°C (met reductie)
Functies
Regelbare uitgang, IP20, universele ingang
Grootte / afmetingen
3,58" L x 2,09" B x 2,19" H (91,0mm x 53,0mm x 55,6mm)
AC-spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, cULus, cURus, TÜV
Spanning - uitgang 1
24V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
1,25A