DRL-24V120W1AA
Productnummer DigiKey
1145-1213-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRL-24V120W1AA
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 5A
Categorie
Vermogen (watt)
120W
Fabrikant
Delta Electronics
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Box
Efficiëntie
88%
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Type ingang
AC
Functies
Regelbare uitgang, IP20, belastingsverdeling, PFC, universele ingang
Grootte / afmetingen
4,63" L x 1,57" B x 4,87" H (117,6mm x 40,0mm x 123,6mm)
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, CCC, CE, cURus, TÜV
Spanning - uitgang 1
24V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
5A