DRP-24V100W1NN
Productnummer DigiKey
1145-1095-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRP-24V100W1NN
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Standaard levertijd fabrikant
32 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 3,8A
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DRP-24V100W1NN Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
100W
Fabrikant
Delta Electronics
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
89%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 80°C (met reductie)
Type ingang
AC
Functies
Regelbare uitgang, IP20, belastingsverdeling, PFC, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4,88" L x 1,57" B x 4,88" H (124,0mm x 40,0mm x 124,0mm)
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB Scheme, CE, CSA, EAC, EN, NEC klasse 2, SIQ, UL
Spanning - uitgang 1
24V
Standaard nummer
Stroom - uitgang (max.)
3,8A