DRP-24V240W2BN
Productnummer DigiKey
1145-1144-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRP-24V240W2BN
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Standaard levertijd fabrikant
32 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 10A
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DRP-24V240W2BN Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
240W
Fabrikant
Delta Electronics
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
90%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 70°C (met reductie)
Type ingang
AC
Functies
Regelbare uitgang, IP20, belastingsverdeling, PFC, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4,61" L x 2,36" B x 4,88" H (117,0mm x 60,0mm x 124,0mm)
AC-spanning - ingang
180 ~ 550VAC (2 fasen)
Goedkeuringsinstantie
CB Scheme, CE, CSA, EAC, EN, SIQ, UL
Spanning - uitgang 1
24V
Standaard nummer
Stroom - uitgang (max.)
10A