DRP048V120W1BA
Productnummer DigiKey
1145-1028-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRP048V120W1BA
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 120W
Standaard levertijd fabrikant
32 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 48V 2,5A
Categorie
Vermogen (watt)
120W
Fabrikant
Delta Electronics
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
91%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 80°C (met reductie)
Type ingang
AC
Functies
Regelbare uitgang, IP20, belastingsverdeling, PFC, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4,85" L x 1,97" B x 4,76" H (123,1mm x 50,0mm x 121,0mm)
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
ATEX EN, CB Scheme, CE, CSA, DNV GL, EAC, EN, SIQ, UL
Spanning - uitgang 1
48V
Standaard nummer
Stroom - uitgang (max.)
2,5A